Toolbar + (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Refresh
ka: განახლება

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
