Toolbar + (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Save
pt: Guardar

en: Refresh
pt: Atualizar

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
