Toolbar + (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Example
sk: Príklad

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
