Toolbar + (1.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
