Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Back
bg: Назад

en: Help
bg: Справка

en: Menu
bg: Меню

en: User
bg: Потребител

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Appearance
bg: Теми

en: People
bg: Потребители

en: Reports
bg: Доклади

en: Structure
bg: Структура
