Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: People
cy: Pobl

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: Structure
cy: Strwythur
