Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Back
el: Πίσω

en: Help
el: Βοήθεια

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Menu
el: Μενού

en: User
el: Χρήστης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Extend
el: Επεκτάσεις

en: People
el: Χρήστες

en: Reports
el: Αναφορές

en: Toolbar
el: Γραμμή εργαλείων

en: Structure
el: Δομή
