Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Back
et: Tagasi

en: Help
et: Abi

en: Icon
et: Ikoon

en: Menu
et: Menüü

en: User
et: Kasutaja

en: Configuration
et: Seadistus

en: Appearance
et: Välimus

en: Extend
et: Laienda

en: People
et: Kasutajad

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Reports
et: Raportid

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: Structure
et: Struktuur
