Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Back
eu: Itzuli

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Appearance
eu: Itxura

en: Extend
eu: Hedatu

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Shortcut
eu: Lasterbidea

en: Reports
eu: Txostenak

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Structure
eu: Egitura
