Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Back
fr: Précédent

en: Help
fr: Aide

en: Icon
fr: Icône

en: User
fr: Utilisateur

en: Appearance
fr: Apparence

en: Extend
fr: Extension

en: People
fr: Personnes

en: Shortcut
fr: Raccourci

en: Reports
fr: Rapports

en: Toolbar
fr: Barre d'outils

en: - Default -
fr: - Par défaut -
