Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Content
hi: सामग्री

en: Back
hi: वापस

en: Help
hi: मदद

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Menu
hi: सूची

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Appearance
hi: भेष

en: Extend
hi: विस्तार

en: People
hi: कर्मचारी

en: Reports
hi: रपट

en: Structure
hi: ढांचा
