Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Extend
hy: Ընդլայնել

en: People
hy: Մարդիկ

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Structure
hy: Կառուցվածք
