Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Menu
kk: Мәзір

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Reports
kk: Есептер

en: Toolbar
kk: Құралдар тақтасы
