Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: People
my: လူများ

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
