Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Reports
sq: Raportet

en: Toolbar
sq: Shiriti i veglave
