Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Appearance
ug: بەت يۈزى

en: People
ug: ئەزالار

en: Reports
ug: دوكلات

en: Toolbar
ug: قورال ئىستونى

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
