Toolbar Region (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Reports
am: ሪፖርቶች
