Toolbar Region (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Back
fa: بازگشت

en: Help
fa: راهنما

en: Icon
fa: شمایل

en: Menu
fa: منو

en: User
fa: کاربر

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Extend
fa: توسعه

en: People
fa: افراد

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Structure
fa: ساختار

en: - Default -
fa: - پیش فرض -
