Toolbar Region (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Help
gu: મદદ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Appearance
gu: દેખાવ

en: People
gu: લોકો

en: Reports
gu: અહેવાલો
