Toolbar Region (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Content
is: Innihald

en: Back
is: Til baka

en: Help
is: Hjálp

en: Icon
is: Táknmynd

en: Menu
is: Valmynd

en: User
is: Notandi

en: Appearance
is: Útlit

en: Extend
is: Bæta við

en: People
is: Notendur

en: Reports
is: Skýrslur

en: Structure
is: Uppbygging
