Toolbar Region (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Icon
jv: Ikon

en: User
jv: Panganggo

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: People
jv: Pawongan

en: Shortcut
jv: Dalan pintas

en: Reports
jv: Laporan

en: Structure
jv: Struktur
