Toolbar Region (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: People
kn: ಜನರು

en: Shortcut
kn: ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್
