Toolbar Region (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Content
oc: Contengut

en: Back
oc: Precedent

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: User
oc: Utilizaire

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: People
oc: Personas

en: Shortcut
oc: Ligam directe

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Structure
oc: Estructura
