Toolbar Region (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Back
pt: Voltar

en: Help
pt: Ajuda

en: Icon
pt: Ícone

en: User
pt: Usuário

en: Configuration
pt: Configurações

en: Appearance
pt: Aparência

en: Extend
pt: Estender

en: People
pt: Pessoas

en: Shortcut
pt: Atalho

en: Reports
pt: Relatórios

en: Structure
pt: Estrutura

en: - Default -
pt: - Padrão -
