Toolbar Region (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Back
ur: واپس

en: Help
ur: مدد

en: Icon
ur: آئیکن

en: Menu
ur: مینیو

en: User
ur: صارف
