Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Back
ar: رجوع

en: Help
ar: المساعدة

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: User
ar: المستخدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Appearance
ar: المظهر

en: Extend
ar: الوحدات

en: People
ar: الأشخاص

en: Shortcut
ar: اختصار

en: Reports
ar: التقارير

en: Toolbar
ar: شريط الأدوات

en: Structure
ar: الهيكلية
