Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Back
be: Назад

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: User
be: Карыстальнік

en: Configuration
be: Налады

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Extend
be: Пашырыць

en: People
be: Карыстальнікі

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Reports
be: Справаздачы

en: Toolbar
be: Панэль прылад (toolbar)

en: Structure
be: Структура
