Toolbar Region (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Back
ca: Enrere

en: Help
ca: Ajuda

en: Icon
ca: Icona

en: Menu
ca: Menú

en: User
ca: Usuari

en: Configuration
ca: Configuració

en: Appearance
ca: Aparença

en: Extend
ca: Amplia

en: People
ca: Gent

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Reports
ca: Informes

en: Structure
ca: Estructura
