Toolbar Region (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Back
de: Zurück

en: Help
de: Hilfe

en: Icon
de: Symbol

en: Menu
de: Menü

en: User
de: Benutzer

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Appearance
de: Design

en: Extend
de: Erweitern

en: People
de: Benutzer

en: Shortcut
de: Verknüpfung

en: Reports
de: Berichte

en: Toolbar
de: Werkzeugleiste

en: Structure
de: Struktur

en: - Default -
de: - Standard -
