Toolbar Region (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Back
fil: Bumalik

en: Help
fil: Tulong

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Appearance
fil: Hitsura

en: People
fil: Mga tao

en: Reports
fil: Mga ulat

en: Structure
fil: Pagkakayari
