Toolbar Region (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Back
ja: 戻る

en: Help
ja: ヘルプ

en: Icon
ja: アイコン

en: Menu
ja: メニュー

en: User
ja: ユーザー

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Appearance
ja: テーマ

en: Extend
ja: 機能拡張

en: People
ja: ユーザー

en: Shortcut
ja: ショートカット

en: Reports
ja: レポート

en: Structure
ja: サイト構築
