Toolbar Region (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: Back
ro: Înapoi

en: Help
ro: Ajutor

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Menu
ro: Meniu

en: User
ro: Utilizator

en: Configuration
ro: Configurație

en: Appearance
ro: Aspect

en: Extend
ro: Extindeți

en: People
ro: Persoane

en: Shortcut
ro: Scurtătură

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Structure
ro: Structură
