Toolbar Region (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Back
uk: Назад

en: Help
uk: Довідка

en: Icon
uk: Іконка

en: Menu
uk: Меню

en: User
uk: Користувач

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Extend
uk: Розширення

en: People
uk: Люди

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Reports
uk: Звіти

en: Structure
uk: Структура

en: - Default -
uk: - Усталено -
