Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Version
az: Versiya

en: Theme
az: Tema

en: Provider
az: Provayder
