Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Administration
et: Haldus

en: Version
et: Versioon

en: Theme
et: Teema

en: Provider
et: Teenusepakkuja
