Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Version
eu: Bertsioa

en: Theme
eu: Tema

en: Provider
eu: Hornitzailea
