Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Administration
gl: Administración

en: Version
gl: Versión

en: Theme
gl: Tema

en: Provider
gl: Proveedor
