Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Version
hu: Verzió

en: Theme
hu: Smink

en: Provider
hu: Szolgáltató
