Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Administration
pl: Administracja

en: Version
pl: Wersja

en: Theme
pl: Skórka

en: Provider
pl: Usługodawca
