Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Administration
ro: Administrare

en: Version
ro: Versiune

en: Theme
ro: Temă

en: Provider
ro: Furnizor
