Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Administration
tr: Yönetim

en: Version
tr: Sürüm

en: Theme
tr: Tema

en: Provider
tr: Sağlayıcı
