Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Administration
ar: الإدارة

en: Version
ar: النسخة

en: Theme
ar: حلة

en: Provider
ar: المزود
