Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Administration
es: Administración

en: Version
es: Versión

en: Theme
es: Tema

en: Provider
es: Proveedor
