Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Administration
ja: 管理

en: Version
ja: バージョン

en: Theme
ja: テーマ

en: Provider
ja: プロバイダー
