Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Administration
be: Кіраванне

en: Version
be: Версія

en: Theme
be: Тэма

en: Provider
be: Пастаўшчык
