Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Version
hi: संस्करण

en: Theme
hi: थीम

en: Provider
hi: प्रदाता
