Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Administration
id: Administrasi

en: Version
id: Versi

en: Theme
id: Tema

en: Provider
id: Penyedia
