Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Administration
lt: Administravimas

en: Version
lt: Versija

en: Theme
lt: Tema

en: Provider
lt: Tiekėjas
