Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Version
ru: Версия

en: Theme
ru: Тема

en: Provider
ru: Поставщик
