Toolbar Themes (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Version
uk: Версія

en: Theme
uk: Тема

en: Show icons
uk: Показувати піктограми

en: Provider
uk: Постачальник

en: Meta
uk: Мета
